С 24.02.2022 магазин не работает. Цены не актуальны. Мы в эвакуации.


Список товаров бренда Шик Галичина

Фабрика мягкой мебели и кроватей из дерева и фанеры собственного производства.

Історія розвитку меблевої фабрики «Шик-Галичина» бере початок з 1995 року. Спершу це було невеличке меблеве ательє - з обмеженим виробництвом та штатом працівників. За ці майже 20 років ми стали повноцінним виробником якісних м’яких меблів та надійним партнером в меблевому бізнесі, адже на сьогодні на території України у нас близько 200 партнерів в кожному місті, і ця цифра постійно збільшується.

Досягти успіху нам допомогли такі цілі:

- професійна якість;
- неординарність продукції;
- вивчення попиту та бажань клієнта;
- індивідуальний спосіб виробництва;
- залучення італійської техніки;
- постійний розвиток та прогрес у виробництві.

Основним важелем у досягненні кожної цілі була і є відповідність назві фабрики - ШИК. Ми забезпечили навчання персоналу, запровадили сучасні технології виробництва, вдосконалили методи пошиву та засоби праці. Ми випробували кожен виріб самотужки, допоки не досягли рівня, яким хотілося б пишатися.

Перша фабрика меблів в Україні з фанерою та ламелями власного виробництва

Зазвичай для виготовлення каркасу та дрібних елементів збірки використовують ДСП та ДВП, що стає відчутним при перепадах температури в приміщенні, випробуваннях вагою, при активній експлуатації м'якої та вмістовної частини.

Шикарна начинка

Ми відмовились від такого виробництва, щоб створити базу продукції, яка вирізнятиметься найвищою якістю:

  • для створення каркасу ми використовуємо дерево лише твердих порід (дуб, ясен);
  • сушимо матеріали лише власними сушильними камерами;
  • виготовляємо фанеру з оптимально просушеного грабового шпону, закріпленого сумішшю високоякісного клею;
  • вилучаємо сучки з брусів та замінюємо їх шиповим з’єднанням, що збільшує міцність деревини у декілька разів;
  • використовуємо для м’якої частини меблів запатентовані системи блок-пружин з високоякісних металів та комплектуючі деталі (скоби, завіси, виїзні механізми тощо) лише тих партнерів, якість яких була перевірена особисто;
  • здоровий сон та відпочинок забезпечуємо з допомогою ортопедичних матраців "Galicia Prestige" , які гарантують зручне розкладання, анатомічний та ортопедичний ефект протягом багатьох років експлуатації. Ці ж якості доповнює високоякісний, щільний латекс, матеріал з ефектом пам’яті «Memory», вологостійка кокосова койра. Також ми використовуємо інноваційні пружинні блоки “Pocket Spring”, “Multi Zone Spring”. Кожен з цих елементів є екологічно чистим продуктом.

Шикарна обшивка

Ми також прискіпливо ставимось до якості обшивки та тканин. На сьогоднішній день Ви можете оцінити такі переваги зовнішнього вигляду нашого продукту:

  • приємна, м'яка, красива тканина. Всі тканини постачаються з США, Бельгії, Туреччини і володіють сертифікатами на стандарт якості. Якщо Ви замовляєте меблі зі шкіри, для їх виготовлення ми використовуємо матеріал від партнерів — з Італії;
  • оригінальний дизайн та стиль пошиву. З допомогою сучасного обладнання та спеціалістів-дизайнерів ми активно комбінуємо як традиційні, так і сучасні способи пошиву, еспериментуючи з різними типами тканин. Ці шви не розходяться, не строчаться, виглядають цікаво та гарно;
  • довершений образ меблів із дерев’яною фурнітурою власного виробництва. Дані деталі виготовляються у найрізноманітніших видах і формах на сучасному обладнанні фабрики. Фарбування фурнітури відбувається екологічно чистими барвниками.

Меблева фабрика «ШИК-Галичина» — це гарантована можливість відпочинку та здоров'я

Перевірку кожного етапу виробництва здійснює досвідчений спеціаліст даного профілю. Саме таким чином ми забезпечуємо ШИКарну якість наших меблів.

Пора втілювати мрії в реальність! Дзвоніть та замовляйте шикарне життя вже сьогодні!

Товаров: 120.

Показано 1-120 из 120