С 24.02.2022 магазин не работает. Цены не актуальны. Мы в эвакуации.


Список товаров бренда Радо

Производитель корпусной мебели из натурального дерева премиум класса.

Ми раді вітати Вас і запрошуємо ознайомитись з командитним товариством „Радивилівська меблева фабрика” (Україна, Рівненська область, місто Радивилів). В різних регіонах України можна побачити оригінальну продукцію з маркою "Радо" – наші зручні й красиві меблі, які створюють комфорт у домі, на дачі, в офісі.

 
Наше підприємство спеціалізується на виробництві меблів з натуральної деревини, насамперед для спалень, а також диванів, крісел, комодів, інших одиничних виробів, створених кращими майстрами Радивилова в  класичному та сучасному стилях, яким притаманна надійність, природність, гармонійне поєднання форм і ліній, а також практичність.

Радивилівські меблярі працюють на високому художньому, професійному рівні, поєднуючи сучасні технології з національними традиціями українських меблів.

Як завжди, ми вважаємо своїм першочерговим завданням забезпечення найбільш сприятливих умов для наших клієнтів, як для оптових покупців, так і для тих, хто вирішив придбати нашу продукцію в роздріб. Для цього ми прагнемо створювати й підтримувати асортимент товарів, що має найкраще співвідношення ціни та якості.

Марка „Радо” – це зручні, добрі для здоров’я, надійні меблі, у яких поєднуються всі досягнення сучасного комфорту й витонченість класичних надбань минулого. Це – гнучка система знижок та умов оплати. Це – максимальне врахування побажань замовника, який прагне отримати ексклюзивні вироби. Це – робота зі складу й на замовлення. Це – старовинні методи обробки натуральної деревини у поєднанні з новими технічними рішеннями. Марка „Радо” – це гарантія якості.

Ми готові ефективно відповідати на зростаючі запити найвибагливішої клієнтури.

Ми відкриті для співробітництва з інвесторами, вітчизняними й зарубіжними партнерами.

Дякуємо, що завітали до нашого сайту!

Товаров: 166.

Показано 1-150 из 166